Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski

Rama w bramie / Nowości / Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski

Od wielu lat nasza pracownia współpracuje z Polskim Domem Aukcyjnym.Oprawiliśmy wiele wybitnych dzieł polskich i zagranicznych artystów.

Polski Dom Aukcyjny to nowe spojrzenie na rynek sztuki. Jako zespół mamy bogate,  wieloletnie doświadczenie w obrocie dziełami sztuki. Jesteśmy członkiem Międzynarodowej Unii Antykwarycznej CINOA, Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich SAMP oraz wspólnie z Fundacją DELL’ARTE uczestniczymy w programie „Bezpieczne zbiory – bezpieczne kolekcje”, zainicjowanym przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów. Specjalizujemy się w sztuce polskiej XIX i XX wieku, w kręgu naszych zainteresowań pozostają również najwyższej klasy obiekty sztuki światowej. Współpracujemy z wieloma polskimi muzeami, wielokrotnie wzbogacając ich zbiory.

Czym się zajmujemy ?

Polski  Dom Aukcyjny oferuje  rzetelne usługi doradcze klientom indywidualnym i instytucjonalnym w zakresie handlu dziełami sztuki oraz tworzenia poważnych kolekcji.  Pragniemy umożliwiać zakup dzieł sztuki dawnej i współczesnej oraz służymy pomocą w tworzeniu własnych zbiorów. Uwzględniając oczekiwania i zainteresowania klientów doradzamy, jak stworzyć interesującą i wartościową kolekcję od podstaw. Pomagamy uzupełnić zbiory już istniejące o ciekawe, ważne i atrakcyjne dzieła sztuki. Zajmujemy się również organizowaniem aukcji na zlecenie.

Jak działamy ?

Współpracujemy z najlepszymi polskimi ekspertami, rzeczoznawcami, którzy wspierają nas merytorycznie przy ocenie i zatwierdzaniu obiektów do handlu. Monitorujemy polski i zagraniczny rynek aukcyjny oraz śledzimy pojawiające się na nich interesujące, unikalne dzieła sztuki.

Pośredniczymy w negocjacjach oraz wypożyczaniu eksponatów na wystawy. Wszystkie obiekty są poddawane dokładnym badaniom i ocenie w celu potwierdzenia ich autentyczności, stanu zachowania, proweniencji. Wydajemy certyfikat autentyczności do każdego sprzedawanego dzieła sztuki.

We wszelkich naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem, skutecznością i pasją. Zachowujemy dyskrecję oraz dbamy o indywidualne, życzliwe podejście do potrzeb i zainteresowań naszych klientów.

 

Wojciech Śladowski 

Inne wpisy w kategorii