O nas

Rama w Bramie / O nas

Rama w Bramie 


Rama w Bramie to rodzinna firma, prowadzona przez Braci Wolskich, która swoje początki datuje na 2001 rok. Pracownia rzemieślniczo-artystyczna znajduje się na ul. Sławkowskiej w samym centrum Krakowa. Bliskie sąsiedztwo z historycznymi, artystycznymi i kulturowymi miejscami Krakowa, nie pozostaje bez wpływu na rzemiosło pracowników Ramy w Bramie. 

Oprawa obrazów, początkowo rzemiosło, z czasem stała się pasją i stylem życia. Serce i zaangażowanie, które wkładane jest w dobieranie i wykonywanie ram, sprawia że Klienci są w pełni usatysfakcjonowani z efektów pracy Braci Wolskich. Każda praca pozostawiona przez Klientów w pracowni stanowi wyzwanie, nie tylko pod względem rzemieślniczym, ale także i artystycznym. Profesjonalne wykonywanie zleceń, owocuje zadowoleniem klientów, które dla pracowników pracowni jest niezwykle istotne. 

Profesjonalizm, zarówno w obsłudze Klienta, jak i w wykonywaniu zleceń, sprawia, że Rama w Bramie jest postrzegana jako rzetelna i wiarygodna Firma (co zostało potwierdzone licznymi referencjami), w ręce której można powierzyć każdą pracę. Otwartość na potrzeby Klientów idzie w parze z odpowiednim doborem ramy pod względem kształtu, faktury i koloru. W sytuacjach niepewności Klienta co do wyboru właściwej ramy, pracownicy Ramy w Bramie, służą profesjonalnymi wskazówkami, które ułatwiają podejmowanie decyzji.

Marcin

Właściciel i założyciel Ramy w Bramie. Na co dzień odpowiada za obsługę klienta, jakość usługi i wizerunek firmy.

Łukasz

Właściciel Ramy w Bramie , który na co dzień jest w pracowni i odpowiada za obsługę klienta, fachowe doradztwo w zakresie doboru ram i ogólnie oprawy obrazów.

Mateusz

Nasz nowy pracownik Ramy w Bramie. Zawsze pomocny i gotowy na naukę rzemiosła jakim jest oprawa obrazów.